Strona główna
O nas
Sprzedaż
Księgowość i finanse
Kadry i płace
Akademia InsERT i podręczniki
Opieka posprzedażna
Serwis i wdrożenia
Navireo ERP
ESTPOL s.c.
Autoryzowany Partner InsERT S.A.
Kontakt z nami
Promocje
O nas

 

InsERTywni ... ESTPOL s.c.

InsERTywni ... ESTPOL s.c.
          Firma ESTPOL s.c. to spółka cywilna z siedzibą w Łodzi, tworzą ją : Mariusz Estkowski i Dariusz Polański, którzy współpracują z InsERT S.A. od ponad 10 lat.

W branży IT na rynku łódzkim pracujemy od klikunastu lat i posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, co przekłada się zdecydowanie na jakość naszej codziennej pracy i szerokie kontakty zawodowe.

InsERTywni ... ESTPOL s.c.


           InsERTywni ... ESTPOL s.c.


      Firma ESTPOL ma status PI - jest Partnerem InsERT i reprezentuje firmę InsERT SA w Łodzi i regionie łódzkim oraz zajmuje się sprzedażą i wdrożeniem oprogramowania InsERT.

Firma ESTPOL także status Autoryzowanego Partnera NAVIREO.

InsERTywni ... ESTPOL s.c.


Mariusz Estkowski jako konsultant techniczny programów InsERT posiada stosowne potwierdzenia swoich kwalifikacji w postaci tytułów Dyplomowany Serwisant InsERT i jest jednym z najlepszych serwisantów programów InsERT w Łodzi i regionie łódzkim.


InsERTywni ... ESTPOL s.c.             InsERTywni ... ESTPOL s.c.


InsERTywni ... ESTPOL s.c.              InsERTywni ... ESTPOL s.c.


InsERTywni ... ESTPOL s.c.Zajmujemy się sprzedażą oprogramowania InsERT dla klientów biznesowych oraz prowadzimy wdrożenia, serwis i szkolenia z programów InsERT u klientów.

InsERTywni ... to chyba najlepsze słowo określające charakter naszej firmy i pracy jaką wykonujemy i chcemy wykonywać dla Państwa.

Nasze bogate i wszechstronne doświadczenie w branży IT przekłada się na bardzo szerokie kontakty w branży IT, dlatego współpracuje z nami wielu specjalistów z innych niż InsERT tematów i dziedzin.


InsERTywni ... ESTPOL s.c.


Naszych klientów nie postrzegamy tylko i wyłącznie przez pryzmat potencjalnych zysków, ale staramy się zaoferować prawdziwe partnerstwo biznesowe i wszechstronną pomoc, podchodzimy elastycznie i ze zrozumieniem do każdego kto chciałby z nami współpracować. 

Chcemy, abyście Państwo widzieli w nas i w firmie ESTPOL solidnego i sprawdzonego partnera w interesach ... na dobre i na złe. 

Zapraszamy Państwa do nas do firmy ESTPOL.

Z wyrazami szacunku

Mariusz Estkowski i Dariusz Polański

ESTPOL s.c.
Mariusz Estkowski Dariusz Polański
Al. 1 Maja 87 p. 206
90-755 Łódź
NIP 7272719430
REGON 100480250
mBank Oddział Bankowości Detalicznej
63 1140 2004 0000 3402 5145 3879


InsERTywni ... ESTPOL s.c.

Strona głównaO nasSprzedażKsięgowość i finanseKadry i płaceAkademia InsERT i podręcznikiOpieka posprzedażnaSerwis i wdrożeniaNavireo ERP
Zapraszamy ... na fajne programy !